Sambata 05.12.2015        
8:00 Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" Olimpia-2 - Royal Fun J3F
9:30 Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" Olimpia-1 - Olimpia-2 J3F
12:00 Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" ACS Flame Ilfov Bucuresti - ACS 4Sports Agronomia Buc. U18M
       
9:00 Scoala 165 Dinamo CSS6 - CSS5 BBM
10:15 Scoala 165 Dinamo CSS6-1 - CSS5 MBM
11:30 Scoala 165 Dinamo CSS6-1 - Total Sport J3M
13:00 Scoala 165 Dinamo CSS6-2 - CN Aurel Vlaicu MBM
       
10:00 Sala ASE Academia Sperantei - Turneu Caritabil 3x3a
       
10:00 Sala Otopeni CS Otopeni - Steaua Magic 2008 MBM
11:00 Sala Otopeni Fan Baschet - BC Steaua J2M
12:30 Sala Otopeni Fan Baschet - CSS4 MBM
       
10:15 Scoala 81 Magic Champions - Baller BBM
       
13:15 Scoala 81 Magic Champions - Solaris Ploiesti MBM
       
10:30 Colegiul National "George Cosbuc" CSS1 - Sportul Studentesc Dan Dacian-1 J3F
12:30 Colegiul National "George Cosbuc" CSS1 Bucuresti - ABC Laguna Bucuresti U18M
       
10:30 Scoala 129 Voluntari - Laguna-2 J3M
12:00 Scoala 129 ABC Laguna Bucuresti - CSU Ploiesti U14M
14:00 Scoala 129 CSA Steaua CSM Eximbank-2 Bucuresti - CSS Tulcea U18M
16:00 Scoala 129 Dan Dacian-2 - Laguna-1 MBM
       
12:00 Sala CSS6 Luica Dinamo CSS6-2 - Vipo J2M
13:30 Sala CSS6 Luica CSS 6 Admar - Olimpia BBF
       
12:00 Liceul Teoretic Dante Alighieri ACS Baller Bucuresti - LPS CSU Pitesti U18M
14:00 Liceul Teoretic Dante Alighieri Baller-2 - Vilis BBM
15:00 Liceul Teoretic Dante Alighieri Baller - Vilis J1M
16:45 Liceul Teoretic Dante Alighieri Baller-1 - Baschet Team Giurgiu MBM
17:45 Liceul Teoretic Dante Alighieri Royal Fun - CSU Ploiesti-1 MBM
       
12:30 Sala Oraselul Copiilor Alpha - Laguna BBM
       
12:30 Colegiul National "Spiru Haret" Slam - Total Sport MBF
13:30 Colegiul National "Spiru Haret" Slam-2 - Slam-1 J2M
       
13:00 Scoala 309 Sport For All - Laguna-2 MBM
14:30 Scoala 309 Sport For All - CSS2 J2F
16:00 Scoala 309 Sport For All - Dinamo CSS6-1 J2M
       
13:00 Liceul Teoretic Traian Playball - Dan Dacian J3M
15:00 Liceul Teoretic Traian Playball - Dan Dacian BBM
       
14:00 Scoala 30 Sportul Studentesc Dan Dacian - CSS2 BBF
15:00 Scoala 30 Phoenix Targoviste - Sportul Studentesc Dan Dacian J2F
16:30 Scoala 30 Sportul Studentesc Dan Dacian-1 - Sportul Studentesc Dan Dacian-2 MBF
17:30 Scoala 30 Dan Dacian - Flame J2M
       
14:30 Scoala 20 CSS4-2 - Tonika Pucioasa MBM
16:00 Scoala 20 CSS4 - Playball J2M
       
15:00 Scoala 280 Steaua Magic - 4Sports J2M
       
16:00 Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" Slam-2 - Dinamo CSS6-2 J3M
17:30 Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" Slam-1 - Spike MBM
18:30 Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" Slam-1 - Spike BBM
       
15:00 Sala Rapid CS Rapid Bucuresti - CSU Stiinta Bucuresti L1M
16:30 Sala Rapid ACSB Raptors Bucuresti - ACS Champions Bucuresti U14F
       
16:30 Colegiul Tehnic "Henri Coanda" CSS CSM Targoviste - ACS Champions Bucuresti U18F
       
15:00 Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul CSA Steaua CSM EximBank 1 Bucuresti - C.S.S. Nagy Mozes Targu Secuiesc U18M
18:30 Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul CSA Steaua CSM EximBank Bucuresti - BC Timisoara LNBM
       
19:00 Sala DINAMO CS Dinamo Bucuresti - Gaz Metan Medias LNBM
       
13:30 Sala Leu Leii - CSS Steaua J3M
15:00 Sala Leu Leii - Sfertul 5 O M
16:30 Sala Leu Rado Sport - Classic Dome O M
18:00 Sala Leu Total Sport - B.C. Steaua O M
19:30 Sala Leu C.S.U. Stiinta - Ciocanul O M
       
15:00 Arena FRB Vulturii Argintii - Titanii O M
16:30 Arena FRB Nemrut - Alfa O M
18:00 Arena FRB Sacalii - Tractorul O M
19:30 Arena FRB Tancul - Royal Fun O M
       
  Duminica 06.12.2015    
9:00 Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" Olimpia-1 - Olimpia-2 BBF
10:00 Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" Olimpia-2 - CSS5 MBF
11:00 Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" Dan Dacian-2 - Voluntari MBM
    -  
9:15 Colegiul National 'I.L.Caragiale" Palestra - Flame J1M
10:30 Colegiul National 'I.L.Caragiale" ICED - Flame J3M
12:00 Colegiul National 'I.L.Caragiale" CSS Steaua - Palestra J2M
13:30 Colegiul National 'I.L.Caragiale" ICED - Playball MBM
14:30 Colegiul National 'I.L.Caragiale" Flame - Vipo J2M
16:00 Colegiul National 'I.L.Caragiale" CSS2 - Raptors MBF
       
9:30 Colegiul National "Spiru Haret" Slam-2 - Playball J3M
11:00 Colegiul National "Spiru Haret" Slam-2 - CN Aurel Vlaicu-2 MBM
12:30 Colegiul National "Spiru Haret" Olimpia-2 - Slam MBF
13:30 Colegiul National "Spiru Haret" Slam - CN Aurel Vlaicu J1M
       
10:00 Colegiul National "Aurel Vlaicu" CN Aurel Vlaicu - Spike BBM
11:00 Colegiul National "Aurel Vlaicu" CN Aurel Vlaicu - CSS1 J3M
13:30 Colegiul National "Aurel Vlaicu" Colegiul National Aurel Vlaicu Bucuresti - CS Phoenix Galati L1M
       
10:00 Colegiul National "Grigore Moisil" CSS 5 - CSS Giurgiu J3M
       
10:30 Liceul Teoretic Dante Alighieri ACS Baller Bucuresti - LPS Focsani U13M
12:30 Liceul Teoretic Dante Alighieri Baller-2 - Dan Dacian-3 MBM
13:45 Liceul Teoretic Dante Alighieri Baller - CN Aurel Vlaicu J2M
       
11:00 Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" BC Slam Bucuresti - ABC Galactica Brasov U13M
12:30 Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" Slam-1 - CSU Ploiesti BBM
    -  
15:30 Colegiul Tehnic "Henri Coanda" ACS Champions Bucuresti - CS Olimpia Bucuresti U16F
       
11:00 U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia ACS 4Sports Agronomia Bucuresti - CSS4 Bucuresti U14M
13:30 U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia 4Sports-1 - 4Sports-2 BBM
15:00 U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia ACS 4Sports Agronomia Bucuresti - CSU Ploiesti U13M
16:30 U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia ACS 4Sports Agronomia Bucuresti - CN Aurel Vlaicu Bucuresti U16M
       
11:00 Scoala 280 Steaua Magic - Dinamo CSS6 J1M
12:30 Scoala 280 Steaua Magic-2 - Baller J3M
14:00 Scoala 280 Steaua Magic-1 - Artesania J3M
       
12:00 Sala CSS6 Luica CSS6 Admar Bucuresti - CSS Craiova U13F
14:00 Sala CSS6 Luica CSS6 Admar - CST Alexandria MBF
       
12:00 Sala Otopeni CS Otopeni - CSS Targoviste U13M
14:00 Sala Otopeni Fan Baschet - Slam-2 BBM
       
12:30 Scoala 20 CSS4 Bucuresti - ACS Champions Bucuresti U13F
       
10:00 Scoala 129 Laguna-2 - Spike J3M
11:00 Scoala 129 Laguna-3 - Slam-1 J3M
13:00 Scoala 129 ABC Laguna Bucuresti - CSA Axiopolis Sport Cernavoda U16M
15:00 Scoala 129 ABC Laguna Bucuresti - CSS Sfantu Gheorghe U13M
16:30 Scoala 129 Dan Dacian - Laguna J1M
       
12:00 Sala Rapid CS Rapid Bucuresti - CSM-CSS Ploiesti L1F
14:00 Sala Rapid ACSB Raptors Bucuresti - CSS CSM 2 Targoviste U16F
       
14:00 Scoala 30 ACS Dan Dacian Bucuresti - CS Fly OC Constanta U13M
15:30 Scoala 30 Dan Dacian-3 - Soimii Albi MBM
16:30 Scoala 30 Dan Dacian-1 - CN Aurel Vlaicu-2 MBM
       
14:00 Scoala 32 Vilis - 4Sports-2 MBM
       
13:00 Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul Steaua CSM Eximbank 2 Bucuresti - CS Cuza Sport Braila L1M
15:00 Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul CSA Steaua CSM Eximbank Bucuresti - BC Slam Bucuresti U16M
       
15:15 Col.Economic C. Kiritescu Leii - AS 30 BBM
16:15 Col.Economic C. Kiritescu Leii-2 - BC Steaua MBM
17:15 Col.Economic C. Kiritescu Leii - Slam MBM
       
12:00 Sala Leu Granitul - Rapid O M
13:30 Sala Leu A.C.S. Flame - Mithos - Laguna O M
15:00 Sala Leu E-magic - Intersport O M
16:30 Sala Leu DN 5 - Lupii din Trivale O M
18:00 Sala Leu Universitatea - Tractorul O M
19:30 Sala Leu Fazanii - BP Team O M
       
16:30 Arena FRB Spartanii - B.C. Silena O M
18:00 Arena FRB Slam It - Viitorul O M
19:30 Arena FRB Total Sport - Sacalii O M
       
  Luni 07.12.2015    
14:00 Colegiul National "Aurel Vlaicu" CSU Stiinta Bucuresti - ACS Baller Bucuresti U20M
16:00 Colegiul National "Aurel Vlaicu" CSS Ploiesti - CN Aurel Vlaicu Bucuresti U20M
       
       
16:30 Univ. de Arhitectura "Ion Mincu" URA - UAUIM U M
17:30 Sala ASE ASE - Universitatea B U M
       
19:30 Sala Leu C.S.U. Stiinta - Alfa O M
       
20:00 Sala UNEFS RCS baschet - 3x3RCS
       
  Marti 08.12.2015    
14:00 Colegiul National "Aurel Vlaicu" CN Aurel Vlaicu Bucuresti - CSU Stiinta Bucuresti U20M
16:00 Colegiul National "Aurel Vlaicu" ACS Baller Bucuresti - CSS Ploiesti U20M
       
17:00 Sala UNEFS Politehnica B - UNEFS U M
18:15 Sala UNEFS UCDC - UNEFS U F