Vineri 22.01.2016  
     
  Scoala Americana "AISB"  
17:00 2 jocuri / 2 jocuri L
     
  Sala Otopeni  
14:00 C.S. Otopeni - C.S.U. Ploiesti U13M
  A.C.S. Sevlar Ploiesti - B.C. Slam Buc U13M
  A.C.S. Baller Buc - L.P.S. Bihorul Oradea U13M
  C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta - C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca U13M
     
  Sambata 23.01.2016  
     
  Sala Otopeni  
8:00 B.C. Slam Buc - C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca U13M
  L.P.S. Bihorul Oradea - C.S. Otopeni U13M
  A.C.S. Sevlar Ploiesti - A.C.S. Baller Buc U13M
  C.S.U. Ploiesti - C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta U13M
     
  Sala Otopeni  
15:00 A.C.S. Baller Buc - B.C. Slam Buc U13M
  C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca - C.S.U. Ploiesti U13M
  C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta - L.P.S. Bihorul Oradea U13M
  C.S. Otopeni - A.C.S. Sevlar Ploiesti U13M
     
  Scoala Americana "AISB"  
8:30 2 jocuri / 2 jocuri - L
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
8:30 C.S. Olimpia Bucuresti - L.P.S. Alba Iulia U18F
     
  Scoala308  
10:00 Artesania - CSU Ploiesti J3M
     
  Sala CSS6 Luica  
10:00 Dinamo CSS 6 - 2 - 4 Sports J2M
     
  Scoala 81  
10:15 Magic Champions - Spike MBM
     
  Colegiul National 'I.L.Caragiale"  
10:30 Dan Dacian 2 - ICED MBM
11:30 CSS 1 - CSS 2 - ICED J3F
13:13 Dan Dacian 3 - BC Steaua MBM
14:30 Flame - Dan Dacian J2M
     
  Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau"  
11:15 Slam 1 - Playball MBM
     
  Scoala 142  
11:00 Royal Fun - Total Sport MBF
12:00 Total Sport - Flame J3M
13:30 Total Sport - Fan Baschet BBM
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
10:30 Baller - Leii J3M
12:00 Baller - Spike BBM
13:00 Royal Fun - Artesania MBM
     
  Scoala 129  
11:00 Laguna 1 - Playball J2M
13:00 A.B.C. Laguna Bucuresti - C.S.S. Tulcea U18M
     
  Scoala 206  
12:45 Soimii Albi - Slam 2 BBM
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
12:30 CN Aurel Vlaicu 1 - Dan Dacian 1 MBM
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
13:00 C.S.A. Steaua - C.S.M. Eximbank 1 Buc - C.S.S. Sibiu U18M
     
  Colegiul Tehnic "Henri Coanda"  
13:30 A.C.S. Champions Bucuresti - A.C.S. Napoca Baschet School Cluj Napoca U18F
     
  Scoala 280  
14:00 Steaua Magic - Baller J2M
15:30 Steaua Magic 2 - Vilis J3M
     
  Sala Rapid  
15:00 C.S. Rapid Bucuresti - C.S.U. Alba Iulia LNBF
     
  Sala Polivalenta  
19:30 C.S.A. Steaua Eximbank Bucuresti - B.C. Mures Targu Mures LNBM
     
  Sala Leu  
15:00 Leii - DN 5 SM
16:30 Fazanii - Lupii din Trivale SM
18:00 Intersport - Alfa SM
     
  Arena FRB  
18:00 Spartanii - No Name SM
     
     
  Duminica 24.01.2016  
  Sala Otopeni  
9:00 L.P.S. Bihorul Oradea - C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca U13M
  B.C. Slam Buc - C.S.U. Ploiesti U13M
  A.C.S. Baller Buc - C.S. Otopeni U13M
  A.C.S. Sevlar Ploiesti - C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta U13M
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
9:00 Voluntari - Olimpia MBM
10:15 AS 30 - Baller 2 BBM
12:00 Olimpia 2 - Olimpia 3 BBF
     
  Colegiul Tehnic "Henri Coanda"  
10:00 A.C.S. Champions Bucuresti - C.S.S. Al. Ceusianu Reghin U16F
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
15:00 Baller 2 - CSU 1 Ploiesti MBM
16:00 Baller - Laguna J1M
     
  Scoala 172 Sf Andrei  
13:00 C.S. Spike Bucuresti - C.S.U. Brasov U16M
     
  Scoala 30  
13:00 Dan Dacian 1 - Vilis BBM
14:00 Sportu Studentesc Dan Dacian 2 - Olimpia 1 BBF
15:00 Dan Dacian 2 - Slam 1 BBM
16:00 Dan Dacian - Steaua Magic J1M
17:30 Dan Dacian 2 - Slam 1 J3M
     
  Colegiul National "Spiru Haret"  
9:00 BC Steaua - Slam 2 J2M
10:00 BT Giurgiu - Slam 2 J3M
11:30 Slam 1 - Palestra J2M
13:00 BT Giurgiu - Slam 2 MBM
14:00 Slam - Palestra J1M
     
  Scoala 50 "Maica Domnului"  
16:00 A.B.C. Laguna Bucuresti - A.C.S. 4 Sports Bucuresti U16M
     
  Scoala 129  
10:00 Laguna 3 - CSS 1 J3M
11:30 Laguna 2 - CSU 2 Ploiesti MBM
     
  Scoala 280  
12:00 Steaua Magic - Tonika Pucioasa MBM
13:00 Steaua Magic 1 - ICED J3M
     
  Scoala 20  
13:30 CSS 4 - Sport for All J2M
     
  Scoala 32  
15:00 Vilis - Fan Baschet MBM
     
  Liceul Teoretic Traian  
11:00 Playball - CSS Giurgiu J3M
13:00 Playball - Leii BBM
     
  Colegiul National "Grigore Moisil"  
9:00 CSS 5 - Slam MBF
     
  Liceul de Arte Plastice "Nicolae Tonitza"  
10:30 CSS Steaua - CSS 5 J3M
12:00 CSS Steaua - Vipo J2M
     
  Sala CSS6 Luica  
10:00 CSS 6 - CSS 2 BBF
11:00 CSS 6 - Royal Fun J3F
     
  Sala Leu  
12:00 Mithos - Laguna - Rapid SM
13:30 Rado Sport - Sacalii SM
15:00 E-magic - Nemrut SM
16:30 Titanii - Make, Cristi si Prietenii - Brenntag SM
18:00 C.S.U. Stiinta - Tractorul SM
     
  Arena FRB  
15:00 B.C. Steaua - No Name SM
16:30 Viitorul - Defenders SM
18:00 Royal Fun - Ciocanul SM
19:30 Vulturii Argintii - Granitul SM
     
  Luni 25.01.2016  
  Sala CSS6 Luica  
17:00 C.S. Dinamo Bucuresti - A.C.S. 4 Sports Bucuresti L1M
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
17:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti - C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank 2 Buc L1M
     
  Sala Rapid  
17:30 C.S. Rapid Bucuresti - C.S.M. Ploiesti L1M
     
  Scoala 70  
20:30 CSS 4 - 1 - Baller 1 MBM
     
  Marti 26.01.2016  
  Sala CSS6 Luica  
20:30 CSS 6 Admar - CSS 4 J3F
     
  Scoala 108  
18:30 Laguna 2 - CSS 4 J2M
     
  Miercuri 27.01.2016  
  Sala CSS6 Luica  
18:00 Dinamo CSS 6 - 2 - Laguna J2M
     
  Joi 28.01.2016  
  Scoala Americana "AISB"  
15:00 U14 - 2meciuri scoli LM