Vineri 19.02.2016      
     
  Scoala 108  
20:00 Laguna 2 - Dinamo CSS 6 - 1 J2M
     
  Sambata 20.02.2016  
     
  IRIS Arena  
8:00 C.S. Otopeni - B.C. Slam Bucuresti U13M
9:45 C.S.U. Ploiesti - L.P.S. Bihorul Oradea U13M
11:30 C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta - A.C.S. Baller Bucuresti U13M
13:15 C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca - A.C.S. Sevlar Ploiesti U13M
15:00 B.C. Slam Bucuresti - L.P.S. Bihorul Oradea U13M
16:45 C.S. Otopeni - C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta U13M
18:30 A.C.S. Sevlar Ploiesti - C.S.U. Ploiesti U13M
20:15 A.C.S. Baller Bucuresti - C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca U13M
     
  Univ. Lumina  
8:30 A.C.S. For You Cluj Napoca - A.C.S. Champions Bucuresti U13F
10:00 C.N. Teodor Nes Salonta - C.S.S. Nr. 4 Bucuresti U13F
11:30 A.C.S. KSE - C.S.S. 2 Gheorgheni - C.S.M. Moinesti U13F
13:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe - C.S.S. Al. Ceusianu Reghin U13F
14:30 A.C.S. Champions Bucuresti - C.S. Olimpia Bucuresti U18F
16:00 A.C.S. Champions Bucuresti - A.C.S. KSE - C.S.S. 2 Gheorgheni U13F
17:30 C.S.M. Moinesti - C.N. Teodor Nes Salonta U13F
19:00 C.S.S. Sfantu Gheorghe - A.C.S. For You Cluj Napoca U13F
20:30 C.S.S. Al. Ceusianu Reghin - C.S.S. Nr. 4 Bucuresti U13F
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
9:30 C.S.S. Ploiesti - C.S. Total Sport Arges Pitesti U16M
11:15 L.P.S. C.S.U. Pitesti - A.C.S. Baller Bucuresti U16M
13:30 Baller 2 - BT Giurgiu MBM
15:00 A.C.S. Baller Bucuresti - C.S.S. Ploiesti U16M
16:45 C.S. Total Sport Arges Pitesti - L.P.S. C.S.U. Pitesti U16M
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
9:30 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank 1 Bucuresti - L.P.S. Targu Mures U18M
12:30 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank 2 Bucuresti - A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti U18M
     
  Colegiul National 'I.L.Caragiale"  
10:00 ICED - CSS 5 MBM
11:00 ICED - CSS 5 J3M
     
  Sala CSS6 Luica  
10:00 Dinamo CSS 6 - 2 - Playball J2M
     
  Scoala 81  
10:15 Dan Dacian 3 - Magic Champions MBM
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
10:30 Olimpia 2 - CSS 2 MBF
12:00 A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti - A.B.C. Laguna Bucuresti U18M
     
  Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau"  
11:00 Slam 1 - Dan Dacian 2 MBM
     
  Scoala 64  
11:00 Dinamo CSS 6 - 1 - CN Aurel Vlaicu J3M
12:45 Dinamo CSS 6 - 1 - CN Aurel Vlaicu BBM
     
  Scoala 169  
12:20 Soimii Albi 2 - Dan Dacian 1 MBM
     
  Colegiul National "Spiru Haret"  
12:30 Slam 1 - Leii J3M
     
  Scoala 142  
13:00 Total Sport - Raptors MBF
14:00 Total Sport - Magic Champions BBM
15:00 Total Sport - Laguna 1 J3M
     
  Scoala 30  
13:30 Dan Dacian - CSS Giurgiu J3M
15:00 Dan Dacian - Baller J1M
16:30 Dan Dacian 2 - Soimii Albi BBM
     
  Scoala 129  
14:00 Steaua Magic - Laguna 1 J2M
15:30 Laguna - Vilis BBM
     
  Scoala 308  
14:30 Artesania - Leii 2 MBM
15:45 BT Giurgiu - Flame J3M
     
  Scoala 20  
14:30 CSS 4 - 1 - Steaua Magic MBM
15:30 CSS 4 - Palestra J2M
     
  Arena FRB  
15:00 Sacalii - BP Team SM 1
16:30 Granitul - Lupii din Trivale SM 2
     
  Sala Leu  
16:30 Tractorul - Leii SM 1
18:00 E-magic - Fazanii SM 2
19:30 Total Sport - Tancul SM 2
     
  Duminica 21.02.2016  
     
  IRIS Arena  
8:30 L.P.S. Bihorul Oradea - A.C.S. Sevlar Ploiesti U13M
10:15 C.S. U-Mobitelco 2 Cluj Napoca - C.S. Otopeni U13M
12:00 C.S.U. Ploiesti - A.C.S. Baller Bucuresti U13M
13:45 C.S.S. Nr.1 - Phoenix Constanta - B.C. Slam Bucuresti U13M
     
  Univ. Lumina  
9:00 A.C.S. Champions Bucuresti - C.N. Teodor Nes Salonta U13F
10:30 A.C.S. For You Cluj Napoca - C.S.S. Al. Ceusianu Reghin U13F
12:00 C.S.M. Moinesti - C.S.S. Nr. 4 Bucuresti U13F
13:30 A.C.S. KSE - C.S.S. 2 Gheorgheni - C.S.S. Sfantu Gheorghe U13F
     
  Colegiul National "Grigore Moisil"  
9:00 CSS 5 - Dan Dacian 1 BBM
10:00 Dan Dacian 2 - CSS 5 MBM
11:00 CSS 5 - CST Alexandria MBF
     
  Colegiul National 'I.L.Caragiale" -  
9:00 ICED - Playball MBM
10:00 Palestra - Slam J1M
11:30 CSS 2 - ICED - CSS 1 J3F
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
9:00 Olimpia 2 - Olimpia 1 BBF
10:15 Olimpia 2 - Raptors MBF
11:30 Olimpia 3 - CSS 6 BBF
13:00 Flame - Steaua Magic J1M
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
10:00 C.S.S. Ploiesti - L.P.S. C.S.U. Pitesti U16M
11:45 A.C.S. Baller Bucuresti - C.S. Total Sport Arges Pitesti U16M
13:30 Baller 2 - Slam 2 MBM
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
10:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti - C.S.U. C.S.M. L.P.S. Oradea L1M
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
10:00 CN Aurel Vlaicu - Laguna J1M
12:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti - C.S.S. Craiova U16M
14:00 CN Aurel Vlaicu - Fan Baschet Otopeni J2M
     
  Liceul de Arte Plastice "Nicolae Tonitza"  
10:30 CSS Steaua - ICED J3M
12:00 Vipo - CSS Steaua J2M
     
  Colegiul Tehnic "Henri Coanda"  
11:30 A.C.S. Champions Bucuresti - A.C.S. KSE C.S.S. Gheorgheni U16F
     
  Scoala 172 Sf Andrei  
12:00 C.S. Spike Bucuresti - A.C.S. Sevlar Ploiesti U16M
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia  
12:00 A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti - C.S.S. Nr.1 Phoenix Constanta U16M
15:00 A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti - C.S.M. VSK C Miercurea Ciuc L1M
     
  Scoala 64  
12:00 Dinamo CSS 6 - 2 - Leii 2 MBM
     
  Sala Oraselul Copiilor  
12:30 Alpha - Slam 2 BBM
     
  Arena FRB  
13:00 B.C. Slam Bucuresti - C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca U16M
15:00 Viitorul - Rado Sport SM 2
16:30 Defenders - Universitatea SM 2
18:00 Make, Cristi si Prietenii - Brenntag - B.C. Silena SM 1
19:30 Royal Fun - B.C. Steaua SM 3
     
  Scoala 30  
13:30 Sportul Studentesc Dan Dacian - CSS 2 BBF
14:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti - A.B.C. Laguna Bucuresti U16M
16:00 Dan Dacian - Flame J2M
17:30 Sportul Studentesc Dan Dacian - Phoenix Targoviste J2F
     
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza  
13:30 Royal Fun - Olimpia MBM
     
  Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"  
14:00 CSS 2 - Sport for all J2F
     
  Sala DINAMO  
18:00 C.S. Dinamo Bucuresti - C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca L1M
     
  Scoala 32  
14:00 Vilis - Dinamo CSS 6 - 1 BBM
15:00 Vilis - Dinamo CSS 6 - 1 J3M
16:30 Vilis - Spike MBM
     
  Col.Economic C. Kiritescu  
15:15 Leii - CSU Ploiesti BBM
     
  Scoala 24  
15:30 CN Aurel Vlaicu 2 - CSU 2 Ploiesti MBM
     
  Sala Leu  
12:00 Rapid - DN 5 SM 1
13:30 Nemrut - Vulturii Argintii SM 2
15:00 Slam It - Ciocanul SM 3
16:30 Intersport - Sfertul 5 SM 3
18:00 Titanii - Factor SM 1
     
     
  Luni 22.02.2016  
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
20:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank Bucuresti - A.B.C. Mures Targu Mures LNBM
     
  Sala Leu  
19:30 C.S.U. Stiinta - Mithos - Laguna SM 1
     
  Marti 23.02.2016  
     
  Scoala 103  
20:30 Sportul Studentesc Dan Dacian 1 - Sportul Studentesc Dan Dacian 2 J3F
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" -  
19:30 Olimpia 1 - CSS 6 Admar J3F
     
     
  Miercuri 24.02.2016  
     
  Scoala 110  
18:30 Laguna 2 - Baller 1 MBM