Sambata 12.03.2016  
     
  Scoala 169  
12:20 Soimii Albi 2 Baller 1 MBM
     
  Sala CSS6 Luica  
8:30 C.S. Crisul Oradea - L.P.S. Alba Iulia U14F
10:30 C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti - C.S. U-Mobitelco Cluj Napoca U18M
12:15 C.S.U. Brasov - C.S.S. - C.S.M. Targoviste U14F
14:15 L.P.S. Alba Iulia - C.S.S. Nr.6 - Admar Bucuresti U14F
16:15 A.C.S. Champions Bucuresti - C.S. Olimpia Bucuresti U14F
18:00 CSS 6 Admar - Sportul Studentesc Dan Dacian 2 J3F
     
  Scoala 81  
10:15 Magic Champions - Leii BBM
     
13:15 Magic Champions - Fan Baschet MBM
     
  Scoala 20  
13:30 CSS 4 - 1 - Dinamo CSS 6 - 1 MBM
14:30 CSS 4 - 2 - Dan Dacian MBM
     
  Liceul Teoretic Traian  
13:00 Playball - Slam 1 J3M
15:00 Playball - Fan Baschet BBM
     
  Scoala 64  
13:30 Dinamo CSS 6 - Palestra J1M
     
  Colegiul National 'I.L.Caragiale"  
10:30 CSS 2 - ICED - Total Sport MBF
11:30 Dan Dacian 1 - ICED J3M
13:30 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti - C.S.S. Ploiesti U18M
15:00 Dan Dacian 1 - Dinamo CSS 6 BBM
16:00 Dan Dacian - CN Aurel Vlaicu J2M
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
9:00 A.C.S. Flame Ilfov Bucuresti - C.S.S. Bega Timisoara U18M
12:00 Olimpia 2 - Sportul Studentesc Dan Dacian 2 MBF
13:00 CSO Voluntari - Artesania MBM
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
10:00 A.C.S. Baller Bucuresti - C.S.S. Nagy Mozes Tg. Secuiesc U18M
12:00 Baller - CSS Giurgiu J3M
14:00 Baller - Flame J1M
     
  Scoala 309  
13:00 Sport for All - Baller 2 MBM
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia  
10:00 4 Sports 2 - CSU 2 PLoiesti MBM
11:00 4 Sports 1 - BT Giurgiu MBM
12:30 4 Sports - Laguna 3 J2M
15:00 A.C.S. 4 Sports Agronomia Buc - C.S. Muresul Targu Mures U18M
17:00 4 Sports 2 - Baller 2 BBM
18:00 4 Sports 1 - Baller 1 MBMa
     
  Colegiul National "Spiru Haret"  
12:30 Vilis - Slam J1M
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
14:00 C.S.A. Steaua C.S.M. Eximbank 2 Bucuresti - C.S.S. Targu Jiu U18M
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"   
10:00 CN Aurel Vlaicu - Steaua Magic J1M
16:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti - C.S.S. Medias U18M
     
  IRIS Arena  
8:00 A.C.S. MC Ball Mangalia - C.S.U. Ploiesti U14M
9:45 C.S.S. Sighetu Marmatiei - A.C.S. B.C. Lions Craiova U14M
11:30 L.P.S. - C.S.U. 1 Pitesti - B.C. Slam Bucuresti U14M
13:15 L.P.S. Bihorul Oradea - A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti U14M
15:00 C.S.U. Ploiesti - C.S.S. Sighetu Marmatiei U14M
16:45 B.C. Slam Bucuresti - A.C.S. MC Ball Mangalia U14M
18:30 A.C.S. B.C. Lions Craiova - L.P.S. Bihorul Oradea U14M
20:15 A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti - L.P.S. - C.S.U. 1 Pitesti U14M
     
  Scoala 129  
10:00 Laguna - CN Aurel Vlaicu BBM
     
13:00 Laguna 2 - CSS 1 J3M
15:00 Laguna 1 - BT Giurgiu J3M
     
  Arena FRB  
     
15:00 Lupii din Trivale - E-magic SM 2
16:30 Rado Sport - Universitatea SM 2
     
  Sala Leu  
15:00 Leii - C.S.U. Stiinta SM 1
16:30 Universitatea - Tancul SM 2
18:00 Fazanii - Nemrut SM 2
19:30 E-magic - Granitul SM 2
     
  Duminica 13.03.2016  
     
  Sala Otopeni  
9:30 CS Otopeni - ICED MBM
     
  Sala CSS6 Luica  
10:00 C.S. Olimpia Bucuresti - C.S.S. - C.S.M. Targoviste U14F
11:45 C.S.S. Nr.6 - Admar Bucuresti - A.C.S. Champions Bucuresti U14F
13:30 CSS 6 Admar - Slam MBM
14:45 Dinamo CSS 6 - 2 - Baller J2M
16:30 CSS 6 Admar - 2 - CSS 1 J3F
     
  Scoala 64  
12:15 Dinamo CSS 6 - 2 - Olimpia MBM
13:15 Dinamo CSS 6 - 2 - CN Aurel Vlaicu J3M
     
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza   
12:30 Royal Fun - CSS 2 J3F
13:30 Royal Fun - Leii 2 MBM
     
  Arena FRB   
13:15 B.C. Slam Bucuresti - C.S. Sevlar Ploiesti U16M
15:00 Ciocanul - B.C. Steaua SM 3
16:30 Rado Sport - Defenders SM 2
18:00 Viitorul - Total Sport SM 2
20:00 C.S.U. Stiinta Bucuresti - C.S. Cuza Sport Braila L1M
     
  Liceul de Arte Plastice "Nicolae Tonitza"  
10:30 CSS Steaua - CSO Voluntari J3M
12:00 BC Steaua - CSS Steaua J2M
     
  Colegiul National "Grigore Moisil"  
9:00 CSS 5 - Vilis BBM
10:00 CSS 5 - Sportul Studentesc Dan Dacian 1 MBF
11:00 Dan Dacian 2 - Playball MBM
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
10:30 Olimpia 1 - CSS 2 BBF
12:00 Olimpia 1 - CST Alexandria MBF
13:30 AS 30 - Spike BBM
     
  Scoala 280  
13:30 Steaua Magic 1 - CSS 5 J3M
15:00 Steaua Magic 2 - Dinamo CSS 6 - 1 J3M
16:30 Steaua Magic - Playball J2M
     
  Colegiul National "Spiru Haret"  
10:00 Alpha - Slam 1 BBM
11:00 Slam 1 - Dinamo CSS 6 - 1 J2M
12:30 Slam 2 - Flame J3M
14:00 Slam 2 - CSU 1 Ploiesti MBM
     
  Colegiul National 'I.L.Caragiale"  
12:30 Sportul Studentesc Dan Dacian - Olimpia 3 BBF
13:30 Dan Dacian 3 - Spike MBM
14:30 Dan Dacian 2 - Slam BBM
15:30 Dan Dacian 2 - Leii J3M
     
  Scoala 24  
15:30 Solaris Ploiesti - CN Aurel Vlaicu 2 MBM
     
  Scoala 32  
14:00 Vilis - BC Steaua MBM
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
10:00 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti - A.C.S. 4 Sports Bucuresti L1M
     
14:30 CN Aurel Vlaicu 1 - Laguna 3 MBM
     
  IRIS Arena  
8:00 C.S.S. Sighetu Marmatiei - L.P.S. Bihorul Oradea U14M
9:45 C.S.U. Ploiesti - B.C. Slam Bucuresti U14M
11:30 L.P.S. - C.S.U. 1 Pitesti - A.C.S. B.C. Lions Craiova U14M
13:15 A.C.S. MC Ball Mangalia - A.C.S. 4 Sports Agronomia Bucuresti U14M
     
  Scoala 129  
10:00 Laguna 1 - Steaua Magic MBM
11:00 Dan Dacian - Laguna J1M
     
  Sala Rapid  
15:30 Rapid - Cs M Ciuc L1M
17:00 Rapid - Olimpia Bv L1F
     
  Sala DINAMO  
11:00 Dinamo - CS Medias L1M
     
  Sala Leu  
12:00 Tractorul - Rapid SM 1
13:30 Mithos - Laguna - DN 5 SM 1
15:00 Intersport - Spartanii SM 3
16:30 B.C. Silena - BP Team SM 1
18:00 Titanii - Sacalii SM 1
19:30 Factor - Make, Cristi si Prietenii - Brenntag SM 1
     
  Luni 14.03.2016  
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
19:30 Olimpia 2 - Sportul Studentesc Dan Dacian 1 J3F
     
  Sala ASE  
16:30 ASE - Poli U M
17:45 Universitatea - UCDC U F
     
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
14:30 A.C.S. Baller Bucuresti - C.S.U. Stiinta Bucuresti U20M
16:30 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti - C.S.S. Ploiesti U20M
     
  Marti 15.03.2016  
     
  Sala Rapid  
12:30 C.S. Rapid Bucuresti - B.C.M. Danzio Timisoara LNBF
     
  Sala UNEFS  
17:00 UNEFS - URA U M
18:15 ASE - UNEFS  
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu" -  
14:30 C.S.S. Ploiesti - A.C.S. Baller Bucuresti U20M
16:30 C.S.U. Stiinta Bucuresti - C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti U20M
     
  Joi 17.03.2016  
     
  Sala Oraselul Copiilor   
  Competitie Sindrom Down   
     
  Vineri 18.03.2016  
     
  Medicina  
17:30 Poli - UMF Carol Davila U F
18:45 Academia de Politie - UMF Carol Davila U M