Vineri 18.11.2016  
     
  CN Cantemir Voda  
10:00 2 jocuri - ONSS Sector 2 ONSS
     
  Medicina  
17:00 Medicina - UNEFS U F
18:15 Medicina - Universitatea U M
     
  Scoala 45 "Titu Maiorescu"  
14:00 6 Jocuri - OG Sector 1 OG
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
16:30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti - BC - CSU 2 Sibiu L1M
     
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza  
19:30 Royal Fun - Artesania MBM
     
  Univ. Lumina  
19:30 Panatinaikos Pro Basketball Academy - Laguna Sharks - 2005 MBM
     
  Sambata 19.11.2016  
     
  CN Ion Creanga  
8:30 ONSS - Sector 4 - 16 jocuri ONSS
12:00 ONSS - Sector 4 -  
14:30 ONSS - Sector 4 -  
     
  Univ. Lumina  
9:00 CS 4 Lumina Wolves - Negru - Fan Baschet Otopeni MBM
10:00 CS 4 Lumina Wolves - Negru - Soimii Albi BBM
11:00 CS 4 Lumina Wolves - Albastru - Steaua Magic - 1 MBM
12:30 CS 4 Lumina Wolves - Dan Dacian MBF
14:00 CSS 4 - Vipo J2M
     
  Scoala 142  
9:00 Total Sport - Dan Dacian - Alb BBM
10:00 Total Sport - Dinamo CSS 6 - 2 MBM
     
  Colegiul National "Grigore Moisil"  
9:00 Alpha - Baller - Otopeni - 2 MBM
10:30 Alpha - Shooting Stars Buftea BBM
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
10:00 Baller - Otopeni - 1 - CSU - 1 Ploiesti BBM
11:00 Baller - Otopeni - Spike J2M
12:30 Baller - Otopeni - 2 - Leii BBM
13:30 Baller - Otopeni - CS Chitila J1M
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
10:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti - ABC Laguna Bucuresti U18M
12:00 CN Aurel Vlaicu - Steaua Magic J2M
     
  Scoala 129  
10:30 ABC Laguna Bucuresti - CSS nr4 Bucuresti U14M
12:00 Laguna Sharks - 110 - Viitorul MBM
13:00 Steaua CSM Eximbank - Laguna Sharks - 194 J2M
     
16:00 Laguna Sharks - 129 - Slam - Alb J3M
17:30 Laguna Sharks - Palestra J1M
     
  Scoala 81  
10:45 Magic Champions - Viitorul BBM
     
  Scoala 103  
11:30 C Sportul Studentesc Bucuresti - ACS Admar Costinesti U14F
     
  Scoala 172 Sf Andrei  
11:30 CS Spike Bucuresti - CSS Ploiesti U18M
     
  U.T.C.B.  
12:30 ACS Dan Dacian Bucuresti - ACS Baller - Otopeni Bucuresti U14M
14:00 CSU Ploiesti - Dan Dacian - Portocaliu MBM
15:30 Dan Dacian - Dinamo CSS 6 - 3 J1M
     
  Scoala 64  
12:30 CS Dinamo CSS nr6 Bucuresti - CSS Craiova U14M
14:15 Dinamo CSS 6 - 1 - Dan Dacian - Verde BBM
15:30 Dinamo CSS 6 - 1 - CN Aurel Vlaicu MBM
16:45 Dinamo CSS 6 - 2 - Steaua CSM Eximbank J1M
     
  Liceul Teoretic Traian  
13:00 Playball - Slam J1M
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
13:00 Olimpia - 1 - CST Alexandria MBF
     
16:00 CS Olimpia Bucuresti - CSS nr4 Bucuresti U14F
18:00 CS Olimpia Bucuresti - CSS nr6 Champions Bucuresti U18F
     
  Liceul Dimitrie Gusti  
14:20 Steaua Magic - CS 4 Lumina Wolves - Galben BBM
15:30 Steaua Magic - 2 - Speed MBM
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia  
14:30 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - CSU Stiinta Bucuresti U18M
     
  Arena FRB  
     
16:30 Amicii - Lunetistii O M
18:00 AC Viitorul - BC Steaua O M
19:30 Spartanii - Defenders O M
     
  Sala Rapid  
15:00 CS Rapid Bucuresti BC - CSU 2 Sibiu L1M
     
  Liceul Teoretic Marin Preda  
15:00 Ravens - Slam - Alb MBM
     
  Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau"  
15:30 Slam - Rosu - Laguna Sharks BBM
16:30 BC Slam Bucuresti - CS Steaua Magic 2008 Bucuresti U14M
     
  Sala "Chauncey Hardy" Giurgiu  
18:00 AS Baschet Giurgiu - Shooting Stars Buftea J3M
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
19:00 Steaua CSM EximBank Bucuresti - BC Mures Tg Mures LNBM
     
  Sala Leu  
15:00 Sfertul 5 - Leii O M
16:30 Radosport - Sacalii O M
18:00 Tractorul - No Name O M
19:30 Vulturii Argintii - Alfa O M
     
  Duminica 20.11.2016  
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia  
9:00 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - ACS Admar Costinesti U16F
     
  Sala Otopeni  
9:00 Fan Baschet Otopeni - CSO Voluntari J3M
10:30 CSO Voluntari - Fan Baschet Otopeni J2M
12:00 Fan Baschet Otopeni - Olimpia BBF
     
  U.T.C.B.  
9:30 Dan Dacian - Gri - ICED MBM
11:00 ACS Dan Dacian Bucuresti - CN Aurel Vlaicu Bucuresti U16M
12:30 Dan Dacian - Portocaliu - Shooting Stars Buftea BBM
13:30 Dan Dacian - Negru - 4 Sports - Agronomia BBM
14:30 Dan Dacian - Negru - Shooting Stars Buftea MBM
15:30 Dan Dacian - Junii J2M
     
  Scoala 309  
10:00 Sport for All - Slam - Albastru MBM
     
  Scoala 206  
10:00 CSS nr5 Bucuresti - CSS nr4 Bucuresti U13F
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
10:00 CN Aurel Vlaicu - ICED J3M
12:00 ACS ICED Bucuresti - CSS Sfantu Gheorghe U13F
     
  Scoala 110  
10:30 Dan Dacian - Portocaliu - Dinamo CSS 6 - 2 MBM
     
  Univ. Lumina  
10:30 CSS nr4 Bucuresti - ABC Laguna Bucuresti U13M
     
  Scoala 308  
10:30 ACS Artesania Bucuresti - LPS - CSU 2 Pitesti U16M
     
  Liceul de Arte Plastice "Nicolae Tonitza"  
11:00 CSS Steaua - Slam J2M
     
  Sala Sporturilor Chitila  
11:00 AS Baschet Giurgiu - CS Chitila MBM
     
  Scoala 103  
11:00 C Sportul Studentesc Bucuresti - CSS Alexandria U16F
12:30 Sportul Studentesc - CSS 6 - Champions 2 MBF
     
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
11:00 ACS Baller - Otopeni Bucuresti - CS Cuza Sport Braila U13M
12:30 ACS Baller - Otopeni Bucuresti - ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti U16M
14:00 Baller - Otopeni - 2 - A Solaris Sporting Club Ploiesti J3M
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
11:30 Olimpia - 2 - Raptors MBF
13:00 ACS B Raptors Bucuresti - CS Olimpia Bucuresti U16F
14:30 CSO Voluntari - Magic Champions MBM
16:00 Olimpia - Dan Dacian - Alb MBM
     
  Scoala 172 Sf Andrei  
10:00 Spike - Vilis J1M
11:30 CS Spike Bucuresti - Steaua CSM EximBank Bucuresti U16M
13:00 Spike - Baschet Team Giurgiu BBM
     
  Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"  
12:00 CSS 5 - CSS 2 - ICED J2F
     
  Scoala 64  
12:30 Steaua Magic - Dinamo CSS 6 - 1 J1M
14:15 CS Dinamo CSS nr6 Bucuresti - CSS nr5 Bucuresti U13M
     
  Scoala 174 C-tin Brincusi  
13:00 Speed - Slam MBF
14:00 Speed - Slam - Alb BBM
     
  Liceul Teoretic Traian  
13:00 Playball - CSO Voluntari BBM
     
  Arena FRB  
11:30 ACS Panathinaikos P B A Bucuresti - ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti U13M
13:00 No Name - Stiinta O M
14:30 Granitul - The Harp O M a
     
17:30 CSU Stiinta Bucuresti - BC - CSU 2 Sibiu L1M
19:00 Factor - Titanii O M
20:30 Flame - BP Team O M
     
  Sala Leu  
12:00 Fazanii - Rapid O M
13:30 Ciocanul - Amicii O M
15:00 Intersport - Speed O M
16:30 E-Magic - Silena O M
18:00 Slam IT - CSS 1 O M
19:30 Next Team - Universitatea O M
     
  Scoala 24  
14:00 Total Sport - 2 - Speed J3M
     
  Scoala 32  
14:30 Spinball - Vilis - 1 MBM
15:30 Vilis - 2 - Playball MBM
16:30 Vilis - Total Sport - 1 J3M
     
  Col.Economic C. Kiritescu  
15:00 Leii - BC Magic MBM
16:15 Leii - Atletic Kids MBF
     
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia  
15:30 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - Olimpia CSU 2 Brasov L1F
17:00 4 Sports - Agronomia - A Solaris Sporting Club Ploiesti MBM
     
     
  Luni 21.11.2016  
     
  CN Cantemir Voda  
10:30 1 joc - ONSS Sector 2 ONSS
     
     
  Marti 22.11.2016  
     
  Sala UNEFS  
18:00 UNFES - Politehnica U M
     
  Sala Rapid  
20:00 CS Rapid Bucuresti - CN Aurel Vlaicu Bucuresti L1M
     
     
  Miercuri 23.11.2016  
     
  Academia de Politie  
19:00 Academia de Politie - Romano-Americana U M
     
     
  Joi 24.11.2016  
     
  Academia de Politie  
18:00 Academia de Politie - ASE U F
     
  Vineri 25.11.2016  
     
  Scoala 49  
  OG - Sector 2 OG
     
  Medicina  
17:00 Politehnica - Medicina U F
18:15 ASE - Medicina U M