Vineri 09.12.2016  
     
  Medicina  
17:00 Medicina - Academia de Politie UF
18:15 Medicina - Academia de Politie UM
     
  ICHB sediu nou   
9:00 OG - Sector 3 - Masculin - 8 Jocuri ONSS
     
  Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" -  
9:00 ONSS - Sector 3 - Feminin - 4 Jocuri ONSS
     
  Scoala 81  
20:30 Magic Champions - Spike J3M
     
  Scoala 142  
20:15 Leii - Dan Dacian MBF
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
18:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti - CSS nr4 Bucuresti U16M
     
  Sambata 10.12.2016  
     
  Sala CSS6 Luica  
9:00 Dinamo CSS 6 - 2 - Baller - Otopeni - 1 MBM
10:00 Dinamo CSS 6 - 3 - Soimii Albi J3M
12:30 CS Dinamo CSS nr6 Bucuresti - BC Slam Bucuresti U14M
14:15 Dinamo CSS 6 - 1 - Slam - Rosu J3M
15:45 Dinamo CSS 6 - 2 - CSS 5 MBM
16:45 Dinamo CSS 6 - 2 - Playball BBM
     
  Colegiul National "Grigore Moisil"  
9:30 Alpha - Vilis BBM
     
  Scoala nr 1 Tunari   
10:15 Fan Baschet Otopeni - CSU Ploiesti BBM
12:30 CSS nr6 Champions Bucuresti - LPS Galati U18F
14:00 Baller - Otopeni - 3 - Steaua Magic - 2 MBM
     
  Univ. Lumina  
11:00 CS 4 Lumina Wolves - Laguna Sharks - 194 J2M
13:00 CS 4 Lumina Wolves - Albastru - A Solaris Sporting Club Ploiesti MBM
15:00 Palestra - 4 Sports - Agronomia J2M
     
  Arena FRB  
11:30 ACS Panathinaikos P B A Bucuresti - ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti U14M
13:15 Cupa Triumpham pentru Baschet - joc 1 LM
14:30 Cupa Triumpham pentru Baschet - joc 2 LM
16:20 Cupa Triumpham pentru Baschet - Finala mica LM
17:35 Cupa Triumpham pentru Baschet - Finala mare LM
20:00 Sacalii - BP Team OM
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
11:30 Olimpia - 1 - Olimpia - 2 BBF
13:00 CS Olimpia Bucuresti - CSS nr1 Constanta U18F
14:30 ACS ICED Bucuresti - CSS Brasovia Brasov U13F
     
  Scoala 169  
12:00 Soimii Albi - Laguna Sharks - 2005 MBM
13:15 Soimii Albi - Slam - Albastru MBM
     
  U.T.C.B.  
14:15 Laguna Sharks - 110 - Dan Dacian - Negru MBM
15:30 CS Chitila - Dan Dacian - Gri MBM
16:45 Dan Dacian - Verde - Speed BBM
     
  Sala Leu  
12:30 Leii - Speed MBF
14:00 Leii - Sportul Studentesc BBF
15:15 Leii - AS Baschet Giurgiu MBM
16:30 Tractorul - Universitatea OM
18:00 Amicii - Leii OM
     
  Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau"  
14:00 Slam - Alb - Vilis J3M
15:30 Slam - CSS 6 - Champions 2 MBF
     
  Liceul Dimitrie Gusti  
14:20 Steaua Magic - 1 - Alpha MBM
15:30 Baller - Otopeni - 1 - Steaua Magic - 2 J3M
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
14:00 Steaua CSM Eximbank - CSS 4 J2M
15:30 ABC Laguna Bucuresti - CSS Tulcea U18M
     
19:00 Steaua CSM EximBank Bucuresti - CS Municipal - Olimpic Baia Mare LNBM
     
  Duminica 11.12.2016  
     
  Univ. Lumina  
9:00 CS 4 Lumina Wolves - Negru - Superfly BBM
10:00 CSS nr4 Bucuresti - ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti U13M
12:00 CSS 4 - Dan Dacian - Portocaliu J3M
14:00 CS 4 Lumina Wolves - Galben - Spinball MBM
15:00 CS 4 Lumina Wolves - CSS Steaua J2M
17:00 Palestra - Laguna Sharks - 110 J2M
     
  U.T.C.B.  
9:15 Dan Dacian - Alb - Playball BBM
10:30 Baller - Otopeni - 1 - Dan Dacian - Portocaliu MBM
12:00 ACS Dan Dacian Bucuresti - CS Phoenix Constanta U16M
14:00 ACS Dan Dacian Bucuresti - CSS nr5 Bucuresti U13M
15:45 Shooting Stars Buftea - Dan Dacian - Negru J3M
17:30 Junii - Dan Dacian J2M
     
  Sala Leu  
10:00 Leii - CSS 4 MBF
12:00 Granitul - Rapid O M
13:30 Mithos - Laguna - Alfa O M
15:00 Silena - The Harp O M
16:30 DN 5 - Fazanii O M
18:00 Make, Cristi si prietenii - Sfertul 5 O M
19:30 Stiinta - Royal Fun O M
     
  Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau"  
11:00 Slam - Rosu - Soimii Albi BBM
12:00 Slam - Alb - Baller - Otopeni - 2 MBM
13:00 BC Slam Bucuresti - ABC Laguna Bucuresti U13M
15:00 Slam - Dinamo CSS 6 - 2 J1M
     
  Sala CSS6 Luica  
10:00 Dinamo CSS 6 - 3 - A Solaris Sporting Club Ploiesti J3M
12:30 CS Dinamo CSS nr6 Bucuresti - CS Cuza Sport Braila U13M
14:15 CSO Voluntari - Dinamo CSS 6 - 2 J3M
15:45 Dinamo CSS 6 - 2 - CSO Voluntari BBM
     
  Scoala 103  
10:30 Sportul Studentesc - CSS 5 MBF
12:00 C Sportul Studentesc Bucuresti - CSS - CSM Targoviste U16F
13:30 Sportul Studentesc - CSS 2 - ICED J3F
     
  Sala Sporturilor Chitila  
11:00 ICED - CS Chitila MBM
12:00 CS Chitila - Baschet Team Giurgiu J3M
13:30 BC Magic - CS Chitila MBM
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte" -  
11:30 CSO Voluntari - Olimpia MBM
12:30 Olimpia - 1 - CSS 6 - Champions 2 MBF
13:30 Olimpia - Slam J3F
     
  Scoala 172 Sf Andrei  
11:15 CS Spike Bucuresti - ACS BC Lions Craiova U16M
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia  
12:30 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - LPS - CSU 2 Pitesti U16M
14:30 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - CSS - CSM Ploiesti U16F
16:00 4 Sports - Agronomia - Baller - Otopeni - 2 BBM
     
  Arena FRB  
13:00 BC Steaua - Radosport O M
14:30 Ciocanul - Lunetistii O M
16:00 Next Team - Lupii din Trivale O M
18:00 ACS Artesania Bucuresti - LPS - CSU 1 Pitesti U16M
20:00 Spartanii - Titanii O M
     
  Sala DINAMO -  
14:00 CS Dinamo 2 Bucuresti - CS Politehnica Iasi L1M
     
  Sala Reg. de Garda Mihai Viteazul  
15:00 CSA Steaua CSM Eximbank - ABC Laguna Bucuresti U16M
17:00 Steaua CSM Eximbank 2 Bucuresti - ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti L1M
     
  Sala UNEFS  
13:00 Junii - Playball J1M
     
16:00 ACS Admar Costinesti - CSS nr6 Champions Bucuresti U16F
     
  Luni 12.01.2016  
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
16:30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti - ABC Athletic Constanta U18M
     
  Univ. Lumina  
19:30 Panathinaikos Pro Basketball Academy - Slam - Albastru MBM
     
  Marti 13.12.2016  
     
  Sala UNEFS  
18:00 UNEFS - Medicina UM
     
  Sala ASE  
18:00 ASE - Medicina UF
     
  U.T.C.B.  
20:30 Flame - Dan Dacian J1M
     
  Miercuri 14.12.2016  
     
  Sala Leu  
17:00 Politehnica - Romano-Americana UM
     
  Sala Sporturilor Chitila   
20:00 CS Chitila - Leii MBM
     
  Joi 15.12.2016   
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia  
16:00 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - BC Slam Bucuresti U13M
     
  Academia de Politie  
18:00 Academia de Politie - UNEFS UF
19:15 Academia de Politie - Universitatea UM
     
  Vineri 16.12.2016  
     
  ICHB sediu nou  
  OG - Sector 3 - Feminin ONSS
     
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza  
19:30 Royal Fun - Admar Costinesti J3F
     
  Sambata 17.12.2016  
     
  Arena FRB  
12:30 Romania 2 - Ungaria U16F
14:45 Bulgaria - Turcia U16F
17:00 Serbia - Ungaria U16M
19:15 Bulgaria - Turcia U16M
     
  Duminica 18.12.2016  
     
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza  
9:00 Royal Fun - CS 4 Lumina Wolves - Negru MBM
     
  Arena FRB  
12:30 Turcia - Romania 2 U16F
14:45 Turcia - Romania U16M
17:00 Romania 1 - Bulgaria U16F
19:15 Bulgaria - Serbia U16M
     
  Luni 19.12.2016  
     
  Arena FRB  
12:30 Romania 2 - Bulgaria U16F
14:45 Serbia - Romania U16M
17:00 Romania 1 - Ungaria U16F
19:15 Bulgaria - Ungaria U16M
     
  Marti 20.12.2016  
     
  Arena FRB  
12:30 Bulgaria - Ungaria U16F
14:45 Romania 1 - Turcia U16F
17:00 Romania - Bulgaria U16M
19:15 Ungaria - Turcia U16M
     
  Miercuri 21.12.2016  
     
  Arena FRB  
12:30 Romania 1 - Romania 2 U16F
14:45 Turcia - Ungaria U16F
17:00 Turcia - Serbia U16M
19:15 Romania - Ungaria U16M
     
  Joi 22.12.2016   
     
  Sala DINAMO   
19:00 CS Dinamo Bucuresti - BCMU Pitesti LNBM