Vineri 16.12.2016      
         
  Scoala 129      
19:00 Total Sport - 1 - Laguna Sharks - 129 J3M
     
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza  
19:30 Royal Fun - Admar Costinesti J3F
     
  Scoala 110  
20:00 Dan Dacian - Portocaliu - Laguna Sharks - 189 MBM
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
20:30 CN Aurel Vlaicu - CSA Steaua CSM Eximbank J1M
     
  Colegiul National "Spiru Haret"  
20:30 Slam - Rosu - Total Sport MBM
     
  Scoala 172 Sf Andrei  
19:30 Spike - CN Aurel Vlaicu J2M
     
  Sambata 17.12.2016  
     
  Scoala 129  
9:15 Dan Dacian - CSS 6 - Champions 1 MBF
10:30 CSA Steaua CSM Eximbank - Vipo J2M
12:30 ABC Laguna Bucuresti - CS Dinamo CSS nr6 Bucuresti U14M
     
  Liceul Teoretic Traian  
9:45 Playball - Sevlar Ploiesti MBM
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
10:00 CN Aurel Vlaicu - Soimii Albi MBM
     
  Colegiul National "Grigore Moisil"  
10:30 Alpha - A Solaris Sporting Club Ploiesti MBM
     
  Colegiul National 'I.L.Caragiale"  
11:15 Dan Dacian - Negru - Leii BBM
12:30 Spinball - Dan Dacian - Alb MBM
13:45 Dan Dacian - Alb - Vilis MBM
     
  Scoala 103  
11:30 Sportul Studentesc - CSS 6 - Champions J2F
13:00 C Sportul Studentesc Bucuresti - CSS nr1 Constanta U14F
     
  Scoala 308  
12:00 Artesania - Laguna Sharks - 189 J3M
     
  Scoala 205 Adrian Paunescu  
12:00 Atletic Kids - CST Alexandria MBF
     
  Scoala 206  
12:20 Soimii Albi - Laguna Sharks BBM
13:30 Soimii Albi - Dan Dacian BBF
     
  Sala Otopeni  
12:30 Fan Baschet Otopeni - Flame J3M
14:00 Fan Baschet Otopeni - Playball MBM
15:00 Total Sport - 2 - Baller - Otopeni - 3 J3M
     
  Arena FRB  
12:30 Romania 2 - Ungaria U16F
14:45 Bulgaria - Turcia U16F
17:00 Serbia - Ungaria U16M
19:15 Bulgaria - Turcia U16M
     
  Liceul Teoretic Dante Alighieri  
13:00 ACS Baller - Otopeni Bucuresti - ACS Dan Dacian Bucuresti U13M
14:30 Baller - Otopeni - 2 - A Solaris Sporting Club Ploiesti MBM
     
  Liceul de Arte Plastice "Nicolae Tonitza"  
13:00 CSS Steaua - Laguna Sharks - 194 J2M
     
  Sala UNEFS  
13:00 Junii - Dinamo CSS 6 - 2 J1M
16:00 ACS Admar Costinesti - CSS nr6 Champions Bucuresti U14F
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
14:00 CS Olimpia Bucuresti - CSS Craiova U14F
     
  Sala Leu  
14:00 CSU Stiinta Bucuresti - CSS Craiova U18M
16:30 BC Steaua - Lunetistii SM
18:00 Fazanii - Granitul SM
19:30 Royal Fun - Lupii din Trivale SM
     
  Scoala 142  
14:00 Leii - Slam BBF
15:00 Leii - Sportul Studentesc MBF
     
  Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau"  
14:00 BC Slam Bucuresti - CSS Craiova U14M
16:00 Slam - Alb - Dinamo CSS 6 - 1 BBM
     
  Scoala 280  
14:10 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti - CSS nr4 Bucuresti U14M
15:40 Sike - Steaua Magic J1M
     
  Liceul Dimitrie Gusti  
14:45 Steaua Magic - 1 - Ravens MBM
15:45 Steaua Magic - Baller - Otopeni - 1 BBM
     
  Univ. Lumina  
15:00 CS 4 Lumina Wolves - Albastru - Alpha MBM
16:00 Olimpia - CS 4 Lumina Wolves - Galben BBM
17:00 CSS 4 - CS 4 Lumina Wolves J2M
     
  Scoala 32  
16:15 Palestra - Vilis J1M
     
  Duminica 18.12.2016  
     
  Liceul Teoretic Al.Ioan Cuza  
9:00 Royal Fun - CS 4 Lumina Wolves - Negru MBM
     
  Sala Concordia CHIAJNA  
9:00 ACS Pro Basketball Group Bucuresti - BC Slam Bucuresti U13M
     
  Colegiul National 'I.L.Caragiale"  
9:00 CSS 2 - ICED - CSS 4 J2F
10:30 Palestra - Playball J2M
     
  Colegiul National "Aurel Vlaicu"  
10:00 CN Aurel Vlaicu - Royal Fun J3M
     
  Colegiul National "Spiru Haret"  
10:00 Slam - Alb - Viitorul MBM
11:00 Slam - Raptors MBF
     
  Scoala 280  
10:30 Steaua Magic - Junii J2M
12:00 Steaua Magic - 1 - Slam - Alb MBM
13:00 Viitorul - Steaua Magic - 2 MBM
     
  Sala Otopeni  
10:30 Baller - Otopeni - 3 - Alpha BBM
11:30 Baller - Otopeni - Sportul Studentesc BBF
     
  Univ. Lumina  
11:00 CS 4 Lumina Wolves - Galben - CSO Voluntari MBM
     
  Liceul de Arte Plastice "Nicolae Tonitza"  
11:00 CSS Steaua - CSA Steaua CSM Eximbank J2M
     
  U.S.A.M.V.B. - Sala Agronomia -  
11:00 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - ABC Laguna Bucuresti U13M
13:00 ACS 4 Sports - Agronomia Bucuresti - CS Dinamo 2 Bucuresti L1M
     
  Sala CSS6 Luica  
11:30 Dinamo CSS 6 - 3 - Flame J1M
     
  Arena FRB  
12:30 Turcia - Romania 2 U16F
14:45 Turcia - Romania U16M
17:00 Romania 1 - Bulgaria U16F
19:15 Bulgaria - Serbia U16M
     
  Scoala 129  
12:30 Laguna Sharks - Superfly BBM
13:30 Laguna Sharks - 194 - Slam J2M
15:00 Laguna Sharks - 189 - Slam - Rosu MBM
16:00 Laguna Sharks - Dinamo CSS 6 - 1 J1M
     
  Scoala 70  
13:00 pana la 18:00 - Cupa Baller  
     
  Sala Olimpia "Prof. Octavian Dimofte"  
15:00 CSO Voluntari - CSU Ploiesti J2M
     
  Scoala 174 C-tin Brincusi  
15:30 Speed - Dinamo CSS 6 - 1 BBM
     
  Sala Leu  
15:00 Lupii din Trivale - Stiinta SM
16:30 Defenders - Slam It SM
18:00 Next Team - Tractorul SM
19:30 Ciocanul - Sfertul 5 SM
     
  Luni 19.12.2016  
     
  Arena FRB -  
12:30 Romania 2 - Bulgaria U16F
14:45 Serbia - Romania U16M
17:00 Romania 1 - Ungaria U16F
19:15 Bulgaria - Ungaria U16M
     
  Scoala 142  
18:30 CSU Ploiesti - Total Sport MBM
     
  Sala Otopeni  
19:00 Baller - Otopeni - 3 - Laguna Sharks - 110 MBM
     
  Scoala 280  
20:30 Steaua Magic - 1 - CSS 5 J3M
     
  Marti 20.12.2016  
     
  Arena FRB  
12:30 Bulgaria - Ungaria U16F
14:45 Romania 1 - Turcia U16F
17:00 Romania - Bulgaria U16M
19:15 Ungaria - Turcia U16M
     
  Scoala 110  
20:00 Laguna Sharks - 110 - CSO Voluntari MBM
     
  Miercuri 21.12.2016  
     
  Arena FRB  
12:30 Romania 1 - Romania 2 U16F
14:45 Turcia - Ungaria U16F
17:00 Turcia - Serbia U16M
19:15 Romania - Ungaria U16M
     
  Joi 22.12.2016  
     
  Sala DINAMO -  
19:00 CS Dinamo Bucuresti - BCMU Pitesti LNBM